Katar, Umman, Kuveyt Sanal Ticaret Heyeti

T.C. Ticaret Bakanlığı koordinatörlüğü, Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği organizatörlüğünde 21 -24 Eylül 2020 tarihleri arasında ihracat pazarlarımızın çeşitlendirilmesi ve ihracatımızın artırılması hedefiyle Katar, Umman ve Kuveyt’i kapsayacak "Mobilya, Kağıt ve Karton, Ağaç ve Ahşap Eşya Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Programı"nın organize edilmesi planlanmaktadır.

Bahse konu Sanal Sektörel Ticaret Heyeti kapsamında Katar, Umman ve Kuveyt pazarları hakkında bilgilendirmeye yönelik Webinarlar ve 21 –24 Eylül 2020 tarihleri arasında online ikili iş görüşmeleri (B2B) tesis edilecektir. 

Sanal Sektörel Ticaret Heyetine katılım kontenjanı azami 15 firmayla sınırlandırılmış olup, kayıt bedeli 250 USD olarak belirlenmiştir. 

Diğer taraftan heyete katılım sağlayacak firma temsilcilerinin firma çalışanı olması durumunda, ilgili temsilcinin Eylül ayı boyunca firmada SGK’lı olarak çalışması, firma sahibi ya da ortağı olması durumunda ilgiliimza sirküleri ve ticaret sicil gazetesinin sunulması gerekmektedir.

Anılan heyete katılmak isteyen firmaların, aşağıda yer alan banka hesap numarasına "Mobilya Sanal Sektörel Ticaret Heyeti Programı Katılım Payı" yazdırarak 250 USD katılım ücretini yatırmaları, dekontla birlikte ekte yer alan formları ve dilekçeyi en geç 07 Ağustos 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar [email protected] adresli elektronik postamıza iletilmesi gerekmektedir.