Mobilya Sektörü Maison&Objet Fuarını Ziyaret Etti..!

Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu heyeti 19-23 Ocak 2018 tarihleri arasında Paris/Fransa’da Paris Nord Villepinte Exhibition Centre’de düzenlenen Maison&Objet Fuarı’nı ziyaret etti. Bölgesinin en büyük iç tasarım ve ev dekorasyonu fuarlarından biri olan söz konusu fuar, tüketici eğilimlerine, ilham verici deneyimlere ve marka tekliflerine yön veren söz konusu fuar, tekstil için ayrılmış iki yeni alan da dahil olmak üzere üç ana bölümden oluşuyordu.

MAISON iç dekorasyon bölümünden, OBJET ise konsept ve perakende bölümünden, üçüncü bölüm INFLUENCES ise lüks, tasarım ve mimari bölümünü kapsıyordur. Toplam 8 ayrı holde ürünlerin sergilendiği bu fuar,  zengin ve çeşitli yaşam sanatı ifadelerini içermesiyle profesyoneller için önemli bir buluşmaydı. Dekorasyon, tasarım, mobilya, aksesuar, tekstil, kokular, çocuk dünyası ve sofra içeriklerini barındırıyor, mekanları canlandıran ve yaratıcı gösterileri içeren tasarımlar, stilleri oluşturuyordu.

Genel olarak bu fuardan elde edilen bazı deneyimler sonucunda; tasarım ve stiller konusunda bilgi edinilebilecek Avrupa’nın önemli fuarları arasında olan Maison&Objet Fuarı’nın takip edilmesi faydalı bir fuar olduğu düşünülmektedir.

Anılan fuara Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet KAHRAMAN, Başkan Yardımcısı Mehmet BALIKÇIOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Dinçer SİNİCİ katılım sağladı.