Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Design Week Türkiye 2021’de Tasarımları ile Birlikte Katılımcılarla Buluştu!

Ticaret Bakanlığı ve TİM tarafından 17-18 Aralık 2021 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde düzenlenen Design Week Türkiye etkinliğinde Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği, 12. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması’nda ödül alan tasarımların sergilendiği stand ile yerini aldı.

 

Etkinlikte İlkokul, Ortaokul ve Lise Öğrencileri kategorisi, Ön Lisans-Lisans Öğrencileri kategorisi ve Akademisyen ve Profesyonel kategorisinde yarışmaya katılan tasarımcıların ev, ofis, mutfak-banyo ve akıllı mobilya temasındaki birbirinden farklı tasarımları sergilendi ve katılımcılar tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

 

Desing Week Türkiye etkinliğinde sergilenen tasarımların yanı sıra standımızı ziyaret eden katılımcılara 12. Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması el kitapçıkları dağıtıldı, bu yıl 13.’sü düzenlenecek olan yarışmamız hakkında bilgiler verildi.

GALERİ Tümünü Gör