Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Üyeleri Antalya’da Bir Araya Geldi!

Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği tarafından, 10-12 Aralık 2021 tarihlerinde Antalya’da, 2022 yılına başlarken sektörel sinerji yaratmak amacıyla üyeleri bir araya getiren bir buluşma düzenlendi. Üye Buluşmasında sektörün ihracatı, Türkiye ekonomisi, aile şirketleri, e-ticaret örnekleri ve sağlıklı yaşam konularında alanında uzman kişiler tarafından sunumlar gerçekleştirildi.

 

Söz konusu buluşmada 55’den fazla katılımcı yer aldı. Konuklarımızın hem dinlenme hem de yeni şeyler öğrenme fırsatı bulduğu etkinliğimiz, 11 Aralık 2021 Cumartesi günü sabah, Orta Anadolu Mobilya, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği Başkanı A. Tahsin ATA’nın açılış konuşmasıyla başladı.

 

Günün devamında, Ekonomist Fatih KERESTECİ “Dünya ve Türkiye Ekonomisi Genel Değerlendirmesi” adlı sunumuyla mevcut ekonomik durum hakkında değerlendirmeler yaptı. Ardından, COO Vivense Operasyon Direktörü Başak BOZKURT “Mobilya Sektöründe E-Ticaret ve Girişimcilik” üzerine yapmış olduğu sunumu ile firmalara, e-ticarete dair önemli paylaşımlarda bulundu. Programın devamında, TAİDER Yönetim Kurulu Başkanı Tekin URHAN “Aile Şirketleri ve Kurumsallaşma” konulu sunumu ile ufuk açıcı bilgilerini paylaştı ve büyük ilgi gördü. Diyetisyen Taylan KÜMELİ ise “Sağlıklı Beslenme ve Sağlıklı Yaşam" konulu sunumu ile sağlıklı yaşama dair bilgilerini paylaştı. Son olarak, ODS Danışmanlık şirketinden Onur SEÇKİN “OMKO Yol Haritası -ABD Pazar Analizi Üzerine Bir Çalışma” adlı çalışma hakkında üyelerimize bilgiler verdi ve üyelerimiz tarafından büyük ilgi ile karşılandı.

 

Üyelerimiz etkinlik ile ilgili memnuniyetlerini iletti ve her sene tekrarlanarak gelenekselleşmesini temenni ettiklerini bildirdi.

GALERİ Tümünü Gör